کتابهای راهنمای خرید ملک، تجارت، اقامت و تحصیل در ترکیه

 

تعدادی کتابچه و جزوه راهنما با عناوین و موضوعات زیر جهت استفاده علاقمندان و خوانندگان محترم در رابطه با تحصیل، تجارت، اقامت و سیاحت در ترکیه تهیه شده است. علاقمندان می توانند با پرداخت هزینه مربوطه، هرکدام از اینها را با درج «عنوان آن و اطلاعات فیش واریزی» از طریق ایمیل، آنها را بصورت پی دی اف از طریق ایمیل یا تلگرام در عرض 2 ساعت کاری دریافت نمایند:

 

جزوات و کتابچه های راهنمای یاخین یول:

1-  کتاب راهنمای کامل گردش در استانبول همراه با نقشه و عکس: نویسنده: رسول داغسر، سال چاپ 1390، در 137 صفحه، قیمت نسخه پی دی اف: 5500 تومان.

آیا قصد مسافرت به استانبول را دارید اما با شهر، مردم و زبان و فرهنگ آن آشنایی –کافی- ندارید؟ آیا دانسته‌هایتان بر اساس شنیده ها از دوستان و آشنایان است یا امیدوار به خدمات تورهای سیاحتی هستید؟ آیا می‌دانید این تورها با کیفیت و استانداردهای تور جهانی -فاصله‌ای- ندارند بلکه اغلب آنها حتی تور به معنی کلمه به حساب نمی‌آیند؟!!! آیا فکر می‌کنید بدلیل عدم آشنایی به زبان ترکی یا کشور ترکیه و شهر استانبول چاره‌ای جز انتخاب یکی از این تورها ندارید؟ (مفهوم تور در ایران با تور به معنی واقعی آن را نیز در این کتاب بخوانید) آیا دقیقاً نمی‌دانید با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید –با توجه به تعداد افراد خانواده، سن و سلایق آنها و غیره- می‌توانید به این سفر بروید یا نه؟ آیا ... .

سالانه صدها هزار ایرانی به استانبول سفر می کنند که علیرغم صرف مبالغ و هزینه‌های بعضاً بالا، حتی بعد از بازگشت نیز متوجه کیفیت پایین مسافرت خود نمی‌شوند. در این کتاب شما ضمن آشنایی با نکات عمده فرهنگ و زبان ترکی استانبولی، با برچسبهای گردشگری و مراکز خرید شهر استانبول آشنا شده و می‌توانید یکی از چند برنامه گردش در شهر به تفکیک بر اساس سلیقه، مدت و بودجه درنظر گرفته شده را بتناسب حال خود انتخاب نمایید. در پایان کتاب نکاتی که لازم است دقت نمایید و همچنین نقشه و عکسهایی از برخی نقاط گردشگری شهر ارائه شده است...

 

2-      راهنمای کامل گردش و خرید در شهر وان همراه با نقشه و عکس: نویسنده و مترجم: رسول داغسر، قیمت نسخه پی دی اف: 5500 تومان.

آیا برای اولین بار می‌خواهید به وان بروید؟ احتمالا چیزهایی شنیده‌اید و می خواهید سری بزنید؟ آیا از اینکه ناآشناییتان به زبان و فرهنگ و شهر در آنجا ممکن است موجب اتلاف وقت و هزینه و احیاناً سودجویی برخی بشود نگرانید؟

شهر وان بالاخص در سالهای اخیر به مقصدی برای خرید و سیاحت ایرانیان تبدیل شده است. این شهر بویژه بدلیل نزدیکی به مرزهای ایران (تنها حدود سیصد کیلومتر با اورمیه مرکز استان آذربایجان غربی و یکصد و پنجاه کیلومتر با شهر خوی فاصله دارد) مورد توجه علاقمندان به مسافرتهای کوتاه مدت قرار گرفته است. در این کتاب شما با برچسبهای گردشگری و مراکز خرید شهر وان آشنا می‌شوید. همچنین نکاتی در رابطه با راههای مسافرت و خرید با هزینه کم در این شهر همراه با برنامه‌ای دو روزه ارائه شده است. در پایان کتاب اصطلاحات ترکی استانبولی ضروری در سفر و نیز نکاتی که لازم است دقت نمایید بهمراه نقشه و عکسها ارائه شده است...

 

3- کتاب راهنمای کامل خرید ملک در ترکیه همراه با نقشه و عکس:  نویسنده و مترجم: رسول داغسر، قیمت نسخه پی دی اف: 33000 تومان.

ایرانیان در چند سال اخیر و متعاقب اصلاح قانون خرید ملک در ترکیه از سوی خارجیان، عنوان سومین یا چهارمین فراوانی خرید ملک از ترکیه را از آن خود کرده‌اند. صرف نظر از دلایل رغبت ایرانیان به اقامت و خرید ملک در ترکیه (که البته در کتاب به این موضوع نیز پرداخته شده است)، این موضوع اشتهای عده‌ای فرصت‌طلب را نیز برای سودجویی باز کرده و متاسفانه گاهاً شاهد کلاهبرداریهایی در این زمینه هستیم. در این کتاب ضمن ارائه ترجمه کاملی از قوانین خرید ملک در ترکیه و نیز قوانین اخذ اقامت از این طریق، به انواع سندهای مالکیت، وکیل و وکالتنامه، نکات لازم‌الرعایه در انتخاب مسکن، خرید و ثبت، اطلاعات کاملی در رابطه با انواع واحدهای آپارتمانی، رزیدنس، مجتمع، مستقل و غیره، شهرها و محلات، نقاط قوت و ضعف آنها و غیره داده شده است. در پایان کتاب نقشه ها و عکسهای متعددی در رابطه با انواع کلاهبرداریها و نکات مهم ارائه شده است...

4-  کتاب راهنمای کامل تحصیل در ترکیه همراه با نقشه و عکس: نویسنده و مترجم: رسول داغسر، قیمت نسخه پی دی اف: 15000 تومان.

امروز نزدیک به شش هزار نفر ایرانی -به ترتیب فزونی در دانشگاههای شهرهای استانبول، آنکارا، اسکی‌شهیر، ترابزون، ارزروم، ازمیر و سامسون- ترکیه در حال تحصیل هستند. تعداد اندکی نیز در دانشگاههای شهرهای غازی آنتپ، قونیه، آدانا، قبرس و غیره تحصیل می‌کنند. دانشگاههای ترکیه بدلیل رتبه‌های بالای آکادمیک در سطح جهانی و همچنین امکاناتی که در حین تحصیل و بعد از تحصیل برای دانشجویان فراهم می‌کنند مورد رغبت بسیاری از دانشجویان کشورهای خاورمیانه، قفقاز و حتی اروپا هستند. در این کتاب شما با دانشگاههای مورد تایید وزارتخانه های علوم و بهداشت، آزمونهای ورودی، نمونه سوالات، آموزشگاههای ارائه دهنده خدمات آموزش زبان و ثبت نام، هزینه‌های تحصیل در رشته‌ها، مقاطع و دانشگاهها و حتی شهرهای مربوطه و ... بطور کامل آشنا می‌شوید. در جای جای کتاب نقشه‌ها و عکسهای متعددی ارائه شده است...

 

5- کتاب راهنمای کامل تجارت در ترکیه (خرید و فروش کالا، اخذ و اعطای نمایندگی، ثبت شرکت و غیره) همراه با نقشه و عکس: نویسنده و مترجم: رسول داغسر، قیمت نسخه پی دی اف: 35000 تومان.

حجم تجارت سالانه ایران و ترکیه حدود 10 میلیارد دلار است. بخش بزرگی از این حجم مربوط به صادرات نفتی ایران می‌باشد. اما در خصوص تجارت محصولات تولیدی صنعتی، کشاورزی، خدماتی و غیره، ترکیه نزدیک به سه چهارم حجم را در اختیار دارد. در این کتابچه راهنما شما قبل از هر چیز با فرهنگ و اخلاق تجاری ترکیه ایها آشنا می شوید. آمارهای مربوط به داد و ستد انواع محصولات فی مابین، دلایل عدم حضور شایسته ایرانیان در بازارهای خارجی بطور عام و ترکیه بطور خاص، قوانین تجارت خارجی ترکیه، مناطق و شهرکهای آزاد صنعتی و قوانین مربوط، بنادر ترکیه، قوانین مربوط به تاسیس و ثبت شرکت در ترکیه، حوزه های مطمئن برای ورود به این بازار، اصطلاحات عمومی و تخصصی (تجاری) زبان ترکی و صدها نکته دیگر برای استفاده علاقمندان ارائه شده است.

مراحل دریافت راهنمای درخواستی:

1-      انتخاب مورد،

2-      واریز هزینه مربوطه به شماره حساب 6037997304296974 بنام رسول داغسر- بانک ملی

3-      ارسال اطلاعات (1- نام و نام خانوادگی خود، 2- شهر محل زندگی، 3- شماره تلفن همراه، 4- نام کتاب راهنمای درخواستی و 5) اطلاعات فیش واریز هزینه) به ایمیل: resuldaghsar@yahoo.com

4-      دریافت فایل پی دی اف کتاب راهنمای درخواستی در عرض کمتر از 24 ساعت از طریق ایمیل، واتساپ یا تلگرام.

 

بدیهی است جزوه های اطلاعات کامل در خصوص بخشها، صنایع، محصولات و تولیدکنندگان، فروشندگان و واردکنندگان و صادرکنندگان انواع کالاها از قبیل پوشاک، کشاورزی، بهداشتی و آرایشی، صنایع سنگین و غیره جهت استفاده تولیدکنندگان، فروشندگان و وارد و صادرکنندگان آماده ارائه یا در حال تهیه است. همچنین کتابهای راهنمای گردشگری ایران بزبان ترکی استانبولی نیز جهت دسترسی و استفاده میهمانان ترکیه‌ای شما آماده ارائه می باشد.


بعد از واریز هزینه مربوطه ایمیلی با اطلاعات ذیل ارسال و در عرض کمتر از 24 ساعت فایل درخواستی خود را دریافت نمایید.

در ایمیل ارسالی؛ 1) نام و نام خانوادگی خود، 2) شهر محل زندگی، 3) شماره تلفن همراه، 4) نام کتاب راهنمای درخواستی و همچنین 5) اطلاعات فیش واریز هزینه را حتما درج فرمایید. resuldaghsar@yahoo.com

چهارشنبه 8 فروردین 1397